Zážitkové WOW tábory

Prečo naše tábory?

Pri anglických WOW Campoch deti zažijú zaujímavé príbehy, veselé situácie a zážitky s anglickými lektormi, hry a súťaže. Deti sa frázy a slovíčka "neučia nasilu" ale cudzí jazyk spoznávajú prostredníctvom im blízkych, vtipných a kreatívnych situácií, ktoré sa odohrávajú v komunikácií s anglickým lektorom. WOW English Camp je anglický tábor plný zábavy a angličtiny. Tábory vedú skúsení zahraniční lektori, ktorí s deťmi komunikujú po anglicky. Počas celého dňa je prítomný aj slovenský koordinátor, ktorý je zároveň skúsený animátor. 

Na WOW LEGO táboroch budú deti spoznávať prírodu, technické javy a zákonitosti okolo seba, budú veľa skladať, súťažiť a popri tom budú mať aj 2 hodiny angličtiny denne. Budú veľa experimentovať, spolupracovať v tímoch a budú sa na vlastných skúsenostiach snažiť pochopiť ako príroda či vynálezy okolo nás fungujú.

Rozprávkové bytosti, dobrodružstvá na cestách, skorovedecké experimenty a neuveriteľné cestovanie v čase. Spoznáme ako funguje mesto, zažijeme dobrodružstvá s priateľmi a spriatelíme sa so superhrdinami. Na jeseň sa zabávame v strašidelnom dome, kde pomáhame strašidlám v ich ťažkej práci :). Na jar sa zameriavame na prírodu a technické vynálezy. Deti sa nebudú nudiť, pretože celý program neustále dopĺňame o nové témy a aktivity, keďže nás to skutočne baví :) Pridáte sa ku nám? 

Pri koncipovaní programu dbáme na to, aby boli vyvážené kreatívne a pohybové aktivity, hry a súťaže. O vaše deti sa postaráme od 8.00 do 16.00, v prípade potreby je možné aj skorší príchod a neskorší odchod. Poskytujeme celodennú stravu: desiata o 9.00, teplý obed o 12.00 a olovrant o 15.00, pitný režim, čerstvé ovocie. 

Cez leto boli naši lektori na viacerých táboroch, ktoré sa uskutočnili na základných školách, ako napríklad ZŠ Hlohovec. V prípade, že ste škola a mali by ste o túto službu záujem, pripravíme vám cenovú ponuku s celým konceptom WOW tábora s anglickými lektormi a vzdelávaním s LEGO kockami. Stačí nás kontaktovať na hello@fabricka.sk alebo na 0911 667 272.

Zážitkové WOW tábory počas celého roka 

Jarné, letné a jesenné tábory. Každý týždeň iná téma a iné príbehy. Rozprávkové postavy, LEGO hrdinovia, vynálezy, či stroj času a kopec prekvapení počas tábora. Anglické WOW Camps, či LEGO tábory, to sú vzrušujúce aktivity vo vnútri i vonku.

Na jarných táboroch sa veľa skladá a komunikuje v angličtine. Deti rozdelíme do tímov a každý tím dostane na každý deň za úlohu zaujímavý projekt spojený s prírodou a technickými vynálezmi, kde majú vysvetliť ako veci fungujú. Súčasťou bude aj detská expedícia za technickými vynálezmi.

Letné tábory sa celý týždeň venujú jednej téme do hĺbky. V lete 2018 sme sa napríklad zamerali v anglickom tábore WOW English Camp na vedecké Science & Tech a fantastické cestovanie v čase Time Travel. Deti mali počas dňa až 6 hodín angličtiny s anglickými lektormi, čo im pomohlo vytvorť si pozítívny vzťah k cudziemu jzayku. Pre deti, ktoré majú radi LEGO sme pripravili tématické týždne ako napríklad Letom svetom, 20 000 míľ pod morom alebo Superhrdinovia. Aj keď ide o zaujímavé témy, nemusia vyhovovať každému dieťaťu, hlavne dievčatám. Preto sme sa rozhodli vytvoriť dievčenský tábor LEGO Friends. 

Počas letných táborov sa okrem aktivít vo vnútri deti môžu vonku vyblázniť na uzatvorenom dvore s trampolínou a altánkom. Na horúce dni je na osvieženie napustený aj veľký, no plytký bazén, vonkajšia sprcha a v niektoré deň si naplánujeme prekvapenie.

Na jeseň deti zažijú zábavný, veselý a kreatívny WOW Halloween tábor. Pre ostatné deti pripravia Haunted House - Strašidelný dom, v ktorom ale všetko treba pripraviť tak, aby strašidlá vedeli čo majú robiť a nepoplietli si úlohy. Maľujeme si masky, pripravujeme kostýmy a tekvičky na Halloween a experimentujeme so slizoooom :)

Pre základné školy, materské centrá alebo združenia, ktoré by mali záujem, pripravíme celý koncept WOW tábora s anglickými lektormi a vzdelávania s LEGO kockami. Kontaktujte nás na hello@fabricka.sk alebo na 0911 667 272.

Aktuálne tábory

Detské tábory

LEGO tábor: Leto na Rokforte

Ľutujeme, tábor je VYPREDANÝ!

Termín tábora je 15. - 19. júl. Školský rok sa síce skončil, no u nás vo Fabričke zažijete pravú atmosféru...

6 - 12 rokov  O kurze
Detské tábory

LEGO tábor: Krajina dávnych vekov

Termín tábora je 22. - 26. júl. Čaká Vás dobrodružná cesta späť do doby, kedy po zemskom povrchu chodili dinosaury všemožných rozmerov, fascinujúce mamuty či...

6 - 12 rokov  O kurze
Detské tábory

Anglický SPORT Camp: Pohni kostrou

Termín tábora je 05. - 09. august. Pohni Kostrou je tábor určený skôr pre staršie deti, ktoré obľubujú šport. Spolu s výučbou anglického jazyka ide o skvelú kombináciu...

10 - 15 rokov  O kurze
Detské tábory

LEGO tábor: LEGO Friends

Termín tábora je 12. - 16. august. Ide o čisto dievčenský tábor pre všetky malé aj veľké milovníčky LEGA, dobrodružstva a skvelej zábavy. Čaká na Vás výroba šperkov,...

6 - 12 rokov  O kurze
Detské tábory

LEGO tábor: Vesmírna ODYSEA

Termín tábora je 19. - 23. august. Vesmír volá! Poďte s nami odhaliť tajomstvo lietania, vesmírneho bádania a akčný svet hviezdnych vojen. Pripravte sa na ...

6 - 12 rokov  O kurze

Nenašli ste tábor, ktorý ste hľadali?

Vypíšte tento formulár a my sa pokúsime nájsť tábor, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať.

Povedali o našich táboroch

Dcérka sa zúčastnila letného tábora "Lego Friends" a bola nadšená - cely týždeň si deti skladali LEGO, precvičili si angličtinu a každý deň ich čakala nová aktivita - kino, knižnica, golf, bazén...Tábor bol výborne organizovaný, o deti bolo po každej stránke výborne postarané. Vrelo odporúčam!

Stanislav Vančo  

Ďakujeme za super týždeň! Deti boli veľmi spokojné a tešia sa na ďalší camp.

Andrea Janovská