Zážitkové WOW tábory

Prečo naše tábory?

Pri anglických WOW Campoch deti zažijú zaujímavé príbehy, veselé situácie a zážitky s anglickými lektormi, hry a súťaže. Deti na frázy a slovíčka "neučia nasilu" ale cudzí jazyk spoznávajú prostredníctvom im blízkych, veselých a kreatívnych situácií a komunikácie s anglickým lektorom. WOW English Camp je anglický tábor plný zábavy a angličtiny. Tábory vedú skúsení zahraniční lektori, ktorí s deťmi komunikujú po anglicky. Počas celého dňa je prítomný aj slovenský koordinátor, ktorý je zároveň skúsený animátor. 

Na WOW LEGO táboroch budú deti spoznávať prírodu, technické javy a zákonitosti okolo seba, budú veľa skladať, súťažiť a popri tom budú mať aj 2 hodiny angličtiny denne. Budú veľa experimentovať, spolupracovať v tímoch a budú sa na vlastných skúsenostiach snažiť pochopiť ako príroda či vynálezy okolo nás fungujú.

Rozprávkové bytosti, dobrodružstvá na cestách, skorovedecké experimenty a neuveriteľné cestovanie v čase. Spoznáme ako funguje mesto, zažijeme dobrodružstvá s priateľmi a spriatelíme sa so superhrdinami. Na jeseň sa zabávame v strašidelnom dome, kde pomáhame strašidlám v ich ťažkej práci :). Na jar sa zameriavame na prírodu a technické vynálezy. Deti sa nebudú nudiť, pretože celý program neustále dopĺňame o nové témy a aktivity, keďže nás to skutočne baví :) Pridáte sa ku nám? 

Pri koncipovaní programu dbáme na to, aby boli vyvážené kreatívne a pohybové aktivity, hry a súťaže. O vaše deti sa postaráme od 8.00 do 16.00, v prípade potreby je možné aj skorší príchod a neskorší odchod. Poskytujeme celodennú stravu: desiata o 9.00, teplý obed o 12.00 a olovrant o 15.00, pitný režim, čerstvé ovocie. 

Cez leto boli naši lektori na viacerých táboroch, ktoré sa uskutočnili na základných školách, ako napríklad ZŠ Hlohovec. V prípade, že ste škola a mali by ste o túto službu záujem, pripravíme vám cenovú ponuku s celým konceptom WOW tábora s anglickými lektormi a vzdelávaním s LEGO kockami. Stačí nás kontaktovať na hello@fabricka.sk alebo na 0911 667 272.

Zážitkové WOW tábory počas celého roka 

Jarné, letné a jesenné tábory. Každý týždeň iná téma a iné príbehy. Rozprávkové postavy, LEGO hrdinovia, vynálezy, či stroj času. A kopec prekvapení počas tábora. Anglické WOW Camps, či LEGO tábory, to sú vzrušujúce aktivity vo vnútri i vonku.

Na jarných táboroch sa veľa skladá a komunikuje v angličtine. Deti rozdelíme do tímov a každý tím dostane na každý deň za úlohu zaujímavý projekt spojený s prírodou a technickými vynálezmi, kde majú vysvetliť ako veci fungujú. Súčasťou bude aj detská expedícia za technickými vynálezmi.

Letné tábory sa celý týždeň venujú jednej téme do hĺbky. V lete 2017 sme sa napríklad zamerali v anglickom tábore WOW English Camp na rozprávkové Fairy Tales, dobrodružné On Holidays, vedecké Science & Tech a fantastické cestovanie v čase Time Travel. Deti mali počas dňa až 6 hodín angličtiny s anglickými lektormi, čo im pomohlo vytvorť si pozítívny vzťah k cudziemu jzayku. Pre deti, ktoré majú radi LEGO sme pripravili zážitky k tomu Ako funguje mesto?, výlety v rámci tábora Dobrodružstvá s priateľmi a zahrali sa aj na Superhrdinov.

Počas letných táborov sa okrem aktivít vo vnútri deti môžu vonku vyblázniť na uzatvorenom dvore s trampolínou, altánkom a aktivitami. Na horúce dni je na osvieženie napustený aj veľký, no plytký bazén, vonkajšia sprcha a v niektorý deň si naplánujeme prekvapenie.

Na jeseň deti zažijú zábavný, veselý a kreatívny WOW Halloween tábor. Pre ostatné deti pripravia Haunted House - Strašidelný dom, v ktorom ale všetko treba pripraviť tak, aby strašidlá vedeli čo majú robiť a nepoplietli si úlohy. Maľujeme si masky, pripravujeme kostýmy a tekvičky na Halloween a experimentujeme so slizoooom :)

Pre základné školy, materské centrá alebo združenia, ktoré by mali záujem, pripravíme celý koncept WOW tábora s anglickými lektormi a vzdelávania s LEGO kockami. Kontaktujte nás na hello@fabricka.sk alebo na 0911 667 272.

Aktuálne tábory

Nenašli ste tábor, ktorý ste hľadali?


Prihláste sa do nášho newslettru a hneď ako pribudnú nové, dostanete o tom informáciu.

Povedali o našich táboroch

Moja dcéra sa zúčastnila letného tábora "Lego Friends" a bola nadšená - cely týždeň si deti skladali LEGO, ale precvičili si aj angličtinu a každý deň ich čakala nová aktivita - kino, knižnica, golf, bazén...Tábor bol výborne organizovaný, o deti bolo po každej stránke výborne postarané. Veľká vďaka od rodičov patrí všetkým, ktorí prispeli k vydareným prázdninám našich detí. Vrelo odporúčam!

Stanislav Vančo  

Ďakujeme za super týždeň! Deti boli veľmi spokojné a tešia sa na ďalší camp.

Andrea Janovská