Blog

Zážitkové ukážkové hodiny od 18.septembra

Po lete plnom dobrodružstiev, ktoré zažili lektori a animátori nášho detského centra spolu s viac ako 100 deťmi na táboroch, štartuje nový školský rok aj vo Fabričke na Palárikovej 1 v Trnave.

„V záplave ponuky krúžkov a aktivít pre deti je náročné si vybrať a rozhodnúť sa. Je lepšie jedenkrát vidieť a skúsiť ako stokrát počuť,“ hovorí Silvia Holéczyová, ktorá naše centrum vedie. "Aby sme stretnutie so svojimi budúcimi lektormi urobili pre deti čo najzaujímavejšie, pripravili sme si netradičné ukážkové hodiny."

Zážitková hra v angličtine a LEGO vzdelávanie

V angličtine sa táto hra volá Scavenger Hunt a deti ju majú veľmi radi. Dieťa sa počas tejto ukážky zoznámi s viacerými anglickými lektormi, o ktorých zistí dôležité informácie. Pri každom stanovišti bude musieť rozlúštiť jednoduchú hádanku, vyriešiť zadanie alebo urobiť malú aktivitu.

Pre deti to bude veľká zábava. Rodičia si môžu zároveň vyskúšať, ako dieťa reaguje na konkrétnych lektorov a činnosti. Angličtinu sa bude učiť prirodzeným spôsobom v rôznych situáciách, podobne ako materinský jazyk. 

Navyše k tomu pridáme ukážky LEGO hodín, kde deti spoznávajú prírodu a techniku, poskladajú si funkčný model a pochopia ako veci okolo nás fungujú. Každé dieťa si určite príde na svoje :)

Ukážkové hodiny budú prebiehať od 18-22.septembra a od 25-29.septembra v časoch medzi 16:00 – 17:30 na Palárikovej 1 v Trnave. 

Prihlášku na zážitkové ukážkové hodiny vo Fabričke nájdete tu >>  

 

Bližšie informácie ohľadom termínov a prihlásenia na ukážkovú hodinu Vám poskytneme na tel. čísle 0911 667 272 (Ľudmila) alebo na emaili hello@fabricka.sk, či na facebooku Fabričky.

Detské kreatívno-vzdelávacie centrum Fabrička (www.fabricka.sk) sa špecializuje na výučbu zážitkovej angličtiny s anglickými lektormi a vzdelávanie o prírode a technike prostredníctvom kociek LEGO. Počas minulého roka sme spolupracovali s 11 škôlkami a 19 základnými školami v celom okrese Trnava, kde nai lektori odučili 895 detí a viac ako 7 500 hodín. 

Páčia sa vám naše články?

Prihláste sa do odoberania newslettera a už vám neunikne žiadny nový príspevok.

Ďalšie zaujímavé články