Blog

Jarný WOW tábor s piatimi témami. Staň sa superhrdinom, vynálezcom či rytierom Jedi

Na jarné prázdniny sme pre všetkých záujemcov pripravili celý týždeň plný vynálezov, superhrdinov, lietadiel, dopravných prostriedkov a sci-fi :) Môžete si vybrať, či vaše dieťa príde na celý týždeň, alebo na jeden, či viac dní. Je to len na vás...

Pondelok (5.3.) - Vynálezy  
Spoznajte najväčších vynálezcov histórie a zistite, aké nápady realizovali. Veľa z nich nám každý deň uľahčuje život. V pondelok sa budeme venovať technickým i netechnickým vynálezom. 

Utorok (6.3.) - Superhrdinovia
Kto je lepší veliteľ: Batman alebo Kapitán Amerika? Kto by vyhral v súboji: Hulk alebo Superman? Majú navrch Avengeri alebo Liga Spravodlivých? Príďte to zistiť k nám!

Streda (7.3.) - Lietadlá 
Prečo lietadlá, ktoré vážia niekoľko ton, nespadnú z oblohy? Čo ich drží vo vzduchu? Čím sú poháňané? Je to mágia alebo fyzika? 

Štvrtok (8.3.) - Doprava 
Poznáš dopravné pravidlá, značky a spôsoby dopravy? Otestuj si s nami svoje vedomosti a zaži kopu zábavy pri skladaní modelov dopravných prostriedkov.

Piatok (9.3.) - Star Wars
Pridaj sa na stranu temných Sithov alebo pomôž rytierom Jedi udržať rovnováhu Sily. Nech ťa Sila sprevádza, mladý Padawan!

A okrem toho zažijete zábavné tvorivé dielne, zúčastníte sa množstva súťaží a hier a hlavne, super sa zabavíte so svojimi kamarátmi.

Svoje dieťa môžete prihlásiť tu>>

 

Páčia sa vám naše články?

Prihláste sa do odoberania newslettera a už vám neunikne žiadny nový príspevok.

Ďalšie zaujímavé články