Blog

Fabrička a sedmička dobrodružných, zážitkových táborov na celé leto 2019

Ahojte,

letné prázdniny sa nezadržateľne blížia. U nás vo Fabričke sme si preto položili jednoduchú otázku: Ako zabaviť deti počas najväčších prázdnin, ktoré školákom závidia všetci dospelí? Odpoveď bola jednoduchá: Zážitkový letný tábor! S odhodlaním sme sa pustili do tvorby programu a konečne je to tu. Máme hotovo. Poďte s nami prežiť leto plné kúziel, prehistorických príšer, vedy, techniky, dopravných prostriedkov, vesmíru, športu a samozrejme priateľov a zážitkov. Je sa na čo tešiť, čo myslíte?

S kockami LEGO sa pozrieme do sveta Harryho Pottera, STAR WARS alebo krajiny dávnych vekov, kedy na zemi vládli dinosaury. Novou témou je Pohni kostrou, v ktorej sme skĺbili športové aktivity a angličtinu. Celým týždňom nás prevedie tréner amerického futbalu a zároveň náš lektor Jimmy. Samozrejme sme pri tvorbe tábora nezabudli ani na dievčatá a preto sa môžu tešiť na špeciálny týždeň LEGO FRIENDS.

 

Poďme si o táboroch povedať viac:

Anglický WOW Camp: Cestovanie (v čase) so Stevom a Maggie (08.07. - 12.07.2019)

- vydajte sa so Stevom a Maggie prebádať staroveký Egypt, život pravekých ľudí, zažiť stret s pirátmi na šírom mori alebo, pri troche šťastia, nahliadnuť do budúcnosti. Celý tábor bude vedený jedným z našich anglických lektorov. Pokiaľ sa chcete zabaviť a zdokonaliť si angličtinu, tento tábor je práve pre Vás.


LEGO tábor: Leto na Rokforte (15.07 - 19.07.2019)

- školský rok sa síce skončil, no u nás vo Fabričke zažijete pravú atmosféru školy čarov a kúziel aj počas letných prázdnin.  Ako každého nového študenta ani Vás neminie triediaci klobúk, ktorý rozhodne o vašej fakulte. Rozvrh budú tvoriť predmety ako elixíry, obrana proti čiernej mágií, herbológia alebo starostlivosť o zázračné tvory. Chýbať nebude ani turnaj v metlobale.


LEGO tábor: Krajina dávnych vekov (22.07. - 26.07.2019)

- čaká Vás dobrodružná cesta späť do doby, kedy po zemskom povrchu chodili dinosaury všemožných rozmerov, fascinujúce mamuty či nebezpečné šabľozubé tigre. Časy keď tieto vyhynuté tvory vládli svetu sú nenávratne preč. My sa ich však, s Vašou pomocou, pokúsime oživiť a možno sa nám podarí poskladať aj kostru najväčšieho dinosaura aký kedy chodil po Zemi.


Anglický WOW Camp: STEAM: science, technology, engineering, arts, math (29.07. - 02.08.2019)

- moderná doba si vyžaduje nové nápady, technológie a kreativitu. Čakajú nás aktivity pri ktorých zistíme ako funguje elektrické autíčko, poskladáme LEGO robota a preskúmame vesmírne technológie. V prípade umenia sa vydáme do galérie načerpať inšpiráciu a potom sa pokúsime namaľovať vlastné obrazy. Celý týždeň zavŕšime špeciálnou LEGO matematikou, pri ktorej sa nudiť rozhodne nebudete. 


Anglický SPORT Camp: Pohni kostrou (05.08. - 09.08.2019)

- Pohni Kostrou je tábor určený skôr pre staršie deti, ktoré obľubujú šport. Spolu s výučbou anglického jazyka ide o skvelú kombináciu, ktorá posilní telo aj myseľ a zároveň zaručí nepretržitú zábavu. Počas tohto týždňa si vyskúšame rôzne aktivity a športy ako basketbal, európsky a americký futbal, lezeckú stenu v lanovom centre a veľa ďalších. V prípade nepriaznivého počasia sme si pre vás pripravili indoorové aktivity ako turnaj v stolnom tenise či šípkach.


LEGO tábor: LEGO Friends (12.08 - 16.08.2019)

- ide o čisto dievčenský tábor pre všetky malé aj veľké milovníčky LEGA, dobrodružstva a skvelej zábavy. Čaká na Vás výroba šperkov, ale aj skladanie LEGO mesta a všetkých jeho dôležitých častí. Týždeň v znamení tanca, hudby a nových kamarátstiev práve začína, tak neseďte doma a príďte sa s nami zabaviť do Fabričky.


LEGO tábor: Vesmírna ODYSEA (19.08. - 23.08.2019)

- vesmír volá! Poďte s nami odhaliť tajomstvo lietania, vesmírneho bádania a akčný svet hviezdnych vojen. Pripravte sa na  množstvo zaujímavých informácii o histórií lietania, vesmírnych programoch ako aj na tematické LEGO sety z oblasti letectva a Star Wars sveta. Pridajte sa na svetlú stranu Sily a užite si leto na aké sa nezabúda.

 

Okrem toho sa môžu deti vyblázniť na uzatvorenom dvore s trampolínou a s rôznymi aktivitami (samozrejme pod dohľadom lektorov). Na horúce dni bude napustený bazén, ktorý bude iba pre nich. Plánujeme viacero kreatívnych dielničiek, výlety, kino a aktivity v prírode, množstvo súťaží, hier a hlavne, bude super zábava s kamarátmi. Len nech už je to leto :)

 

Akciová cena a prihláška

Pokiaľ Vás niektorý z táborov zaujal a prihlásite sa do 14. apríla 2019, získate zľavu 10 eur. Výsledná cena je v prípade využitia zľavy 125 eur. Prihlásiť sa môžete aj na jednotlivé dni. Tábor je vhodný pre deti od 6 rokov. Deti budú mať zabezpečené úrazové poistenie. Jednoducho myslíme na všetko!

Prihlásiť sa môžete tu >>

 

Tešíme sa na vás!

Tím Fabrička.

Páčia sa vám naše články?

Prihláste sa do odoberania newslettera a už vám neunikne žiadny nový príspevok.

Ďalšie zaujímavé články